Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Інформація про державні програми фінансової підтримки роботодавців, які облаштовують місця для ветеранів війни з інвалідністю

Суть програми полягає в працевлаштуванні людини з інвалідністю І або ІІ групи та облаштуванні для неї робочого місця. Після цього роботодавець може подати заяву про надання йому компенсації витрат за облаштування такого робочого місця.

Результати роботи Львівського ОЦЗ – у цифрах і фактах

Послугами Львівської обласної служби зайнятості з питань працевлаштування скористалися 23866 безробітних. З них: 10650 забезпечено роботою; 2723 проходили професійне навчання; 565 взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; 984 долучилися до виконання суспільно корисних робіт.
19.01.2024

За працевлаштування переселенців роботодавцям Львівщини відшкодовано 8,0 млн грн

У першому півріччі цього року 290 працедавців Львівщини скористалися програмою компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування 697 осіб, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.
04.07.2023